Diode: switching; SMD; 75V; 150mA; 4ns; LL34; Ufmax: 1V; 500mW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
30.0
Tootekood:
LL4148-5
Tootja: LITE-ON SEMICONDUCTOR CORP.
Tootja tootekood: LL4148
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching; SMD; 75V; 150mA; 4ns; LL34; Ufmax: 1V; 500mW
| Mounting | SMD |
| Case | LL34 |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 100V |
| Load current | 150mA |
| Max. forward voltage | 1V |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Type of diode | switching |