Diode: Schottky rectifying
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LL5818 L0G
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: LL5818 L0G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying
| Mounting | SMD |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 30V |
| Max. forward impulse current | 25A |
| Load current | 1A |
| Max. forward voltage | 875mV |
| Type of diode | Schottky rectifying |