Tootekood: LLC152D70G105ME01D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LLC152D70G105ME01D
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 4V; X7T; ±20%; SMD; 0402; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 4V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1µF