Tootekood: LLL152D70E225ME01J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LLL152D70E225ME01J
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 2.5V; X7T; ±20%; SMD; 0402; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 2.5V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 2.2µF