Tootekood: LLL153C70G474ME17E
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LLL153C70G474ME17E
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 470nF; 4V; X7S; ±20%; SMD; 0402; 180mm
Mounting SMD
Operating voltage 4V
Case - inch 402
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 470nF