Tootekood: LLL1U4R60G435ME22J
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LLL1U4R60G435ME22J
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Dielectric
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic; MLCC; 4.3uF; 4V; X5R; ±20%; SMD; 02404; 330mm
Mounting SMD
Operating voltage 4V
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%