Module: LED; Colour: white cold; 0.2W; 6500(typ)K; 22(typ)lm; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM-020-W1
Tootja: LEDDEX
Tootja tootekood: LM-020-W1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: LED; Colour: white cold; 0.2W; 6500(typ)K; 22(typ)lm; IP67
| Power | 200mW |
| Operating voltage | 12V DC |
| IP rating | IP67 |
| Series | MINI-MINI |
| Number of diodes | 1 |
| LED colour | white cold |
| Colour temperature | 6500K |
| Light source efficiency | 110lm/W |