Module: LED; Colour: white cold; 1.2W; 7200(typ)K; 132(typ)lm; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM-ORI12-W3
Tootja: LEDDEX
Tootja tootekood: LM-ORI12-W3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: LED; Colour: white cold; 1.2W; 7200(typ)K; 132(typ)lm; IP67
| Power | 1.2W |
| Operating voltage | 12V DC |
| IP rating | IP67 |
| Series | ORION 12 |
| Number of diodes | 3 |
| LED colour | white cold |
| Colour temperature | 7200K |
| Light source efficiency | 110lm/W |