Module: LED; Colour: white cold; 1.2W; 7200(typ)K; 206(typ)lm; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM-P12-W4
Tootja: LEDDEX
Tootja tootekood: LM-P12-W4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: LED; Colour: white cold; 1.2W; 7200(typ)K; 206(typ)lm; IP67
| Power | 1.2W |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP67 |
| Series | POLARIS 12 |
| Number of diodes | 4 |
| LED colour | white cold |
| Colour temperature | 7200K |
| Light source efficiency | 170lm/W |