Module: LED; Colour: white cold; 0.6W; 7200(typ)K; 102(typ)lm; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM-P6-W4
Tootja: LEDDEX
Tootja tootekood: LM-P6-W4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: LED; Colour: white cold; 0.6W; 7200(typ)K; 102(typ)lm; IP67
| Power | 600mW |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP67 |
| Series | POLARIS 6 |
| Number of diodes | 4 |
| LED colour | white cold |
| Colour temperature | 7200K |
| Light source efficiency | 170lm/W |