NO. OF AMPLIFIERS:2 AMPLIFIER
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM13700MX/NOPB
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: LM13700MX/NOPB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele NO. OF AMPLIFIERS:2 AMPLIFIER
| Mounting | SMT |
| Case | SO16 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 2MHz |
| Slew rate | 50V/μs |
| Voltage supply range | ± 5...18V DC |