Operational amplifier; 1.3MHz; 15÷30V; Channels: 4; SO14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM224D-ST
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: LM224D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1.3MHz; 15÷30V; Channels: 4; SO14
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 1.3MHz |
| Slew rate | 0.4V/μs |
| Input offset voltage | 9mV |
| Input offset current | 40nA |