Operational Amplifier, 1 Amplifier, 750 kHz, 0.3 V/µs, 3V to 32V, ± 1.5V to ± 16V, TSOP, 5 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM321SN3T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: LM321SN3T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, 1 Amplifier, 750 kHz, 0.3 V/µs, 3V to 32V, ± 1.5V to ± 16V, TSOP, 5 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | TSOP5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Slew rate | 0.4V/μs |
| Input offset voltage | 9mV |
| Max operating temperature | 85°C |