Operational Amplifier, 2 Amplifier, 20 MHz, 18 V/µs, 2.5V to 32V, SOIC, 8 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LM7322MAX/NOPB
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: LM7322MAX/NOPB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational Amplifier, 2 Amplifier, 20 MHz, 18 V/µs, 2.5V to 32V, SOIC, 8 Pins
| Mounting | SMT |
| Case | VSSOP8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating voltage | 2.5...32V |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Number of channels | 2 |
| Number of pins | 8 |
| Bandwidth | 20MHz |
| Slew rate | 18V/μs |
| Max operating temperature | 125°C |