Driver; motor controller; 3A; 55V; Channels: 2; SIL11
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LMD18200T/NOPB
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: LMD18200T/NOPB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; motor controller; 3A; 55V; Channels: 2; SIL11
| Output current | 3A |
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 12...55V DC |
| Case | SIL11 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Number of channels | 2 |
| Application | universal |
| Topology | H-bridge |
| Output voltage | 55V |
| Kind of integrated circuit | motor controller |