Converter: DC/DC; 250mW; Uin: 4.5÷5.5V; 5VDC; Iout: 50mA; DIP; 100kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LME0505DC
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LME0505DC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 250mW; Uin: 4.5÷5.5V; 5VDC; Iout: 50mA; DIP; 100kHz
| Output current | 50mA |
| Mounting | PCB |
| Case | DIP |
| Power | 250mW |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Body dimensions | 11.6x9.9x6.9mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 4.5...5.5V DC |
| Insulation voltage | 1kV |
| Efficiency | 70% |
| Switching frequency | 100kHz |