IC: PMIC; GaN; thermal protection; 600V; 44A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LMG3422R050RQZT
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: LMG3422R050RQZT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: PMIC; GaN; thermal protection; 600V; 44A
| Output current | 32A |
| Type of integrated circuit | PMIC |
| Integrated circuit features | thermal protection |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Technology | GaN |
| Drain-source voltage | 600V |
| Drain current | 44A |
| On-state resistance | 50mΩ |