Tootekood: LMLP07A7M6R8DTAS
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: LMLP07A7M6R8DTAS
  • Mounting
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 4.5A; ±20%; Isat: 6.5A
Mounting SMD
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 6.5A