Operational amplifier; 1.2MHz; 2.5÷5.5V; Channels: 1; SOT23-5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
LMV321AS5X
Tootja: ON SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: LMV321AS5X
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1.2MHz; 2.5÷5.5V; Channels: 1; SOT23-5
| Mounting | SMT |
| Case | SOT23-5 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 1.2MHz |
| Slew rate | 1.5V/μs |