Converter: DC/DC
Kordarv:
250.0
Minimum quantity:
250.0
Tootekood:
LMZ31704RVQT-1
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: LMZ31704RVQT
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 4A |
| Mounting | SMT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Application | IT |
| Output voltage | 600mV...5.5V |
| Input voltage | 12V DC |
| Efficiency | 95% |
| Number of outputs | 1 |