Power supply: switched-mode; LED; 100W; 24VDC; 4.16A; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LN10024
Tootja: ESPE
Tootja tootekood: LN10024
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 100W; 24VDC; 4.16A; 220÷240VAC
| Output current | 4.16A |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 181x66.5x32mm |
| Output voltage | 24V DC |
| Additional functions | active PFC |
| Efficiency | 85% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |