Power supply: switching; LED; 260W; 12VDC; 21.6A; 220÷240VAC; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LN32012CV
Tootja: ESPE
Tootja tootekood: LN32012CV
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 260W; 12VDC; 21.6A; 220÷240VAC; IP20
| Output current | 21.6A |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 260W |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | anti-overvoltage, over current, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 12V DC |
| Efficiency | 92% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |