Relay: solid state; Ucntrl: 4.8÷32VDC; 75A; 24÷280VAC; on panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LND2475
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: LND2475
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 4.8÷32VDC; 75A; 24÷280VAC; on panel
| Mounting | on panel |
| Max. operating current | 75A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP00 |
| Protection | anti-overvoltage |
| Series | LN |
| Switched voltage | 24...280V AC |
| Indication | LED |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |