Fuse: fuse; gG; 200A; 500VAC; industrial; NH1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNH1200M
Tootja: HAGER
Tootja tootekood: LNH1200M
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 200A; 500VAC; industrial; NH1
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 18W |
| Current rating | 200A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 120kA |