Fuse: fuse; gG; 250A; 690VAC; industrial; NH2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNH2250M6
Tootja: HAGER
Tootja tootekood: LNH2250M6
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 250A; 690VAC; industrial; NH2
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 22W |
| Current rating | 250A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 80kA |