Fuse: fuse; aM; 315A; 690VAC; industrial; NH2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNH2315M6A
Tootja: HAGER
Tootja tootekood: LNH2315M6A
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aM; 315A; 690VAC; industrial; NH2
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 23W |
| Current rating | 315A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aM |
| Breaking capacity | 80kA |