Fuse: fuse; gTr; 231A; 400VAC; industrial; NH3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNH30231M4T
Tootja: HAGER
Tootja tootekood: LNH30231M4T
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gTr; 231A; 400VAC; industrial; NH3
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 18W |
| Current rating | 231A |
| Rated voltage | 400V AC |
| Fuse size | NH3 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gTr |
| Breaking capacity | 100kA |