Fuse: fuse; gG; 300A; 500VAC; industrial; NH3C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNH3300M
Tootja: HAGER
Tootja tootekood: LNH3300M
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 300A; 500VAC; industrial; NH3C
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 29W |
| Current rating | 300A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH3C |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 120kA |