Fuse: fuse; gTr; 909A; 400VAC; industrial; NH4a
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNH40909M4T
Tootja: HAGER
Tootja tootekood: LNH40909M4T
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gTr; 909A; 400VAC; industrial; NH4a
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 66W |
| Current rating | 909A |
| Rated voltage | 400V AC |
| Fuse size | NH4a |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gTr |
| Breaking capacity | 100kA |