Power supply: switched-mode; LED; 180W; 12VDC; 15A; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNJ20012CV
Tootja: ESPE
Tootja tootekood: LNJ20012CV
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 180W; 12VDC; 15A; 220÷240VAC
| Output current | 15A |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 200.5x71x34.5mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Additional functions | PFC |
| Efficiency | 90% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |