Industrial module: switch PoE Ethernet; unmanaged; 12÷36VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNP-0500G-24
Tootja: ANTAIRA
Tootja tootekood: LNP-0500G-24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch PoE Ethernet; unmanaged; 12÷36VDC
| Mounting | for wall mounting, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 12...36V DC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | metal |
| Series | LNP |
| Width | 46mm |
| Height | 142mm |
| Power consumption | 145W |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 5 |
| Depth | 99mm |