Industrial module: switch PoE Ethernet; unmanaged; 48÷55VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNP-0501-M-T
Tootja: ANTAIRA
Tootja tootekood: LNP-0501-M-T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch PoE Ethernet; unmanaged; 48÷55VDC
| Mounting | for wall mounting, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 48...55V DC |
| Operating temperature | -40...75°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | metal |
| Series | LNP |
| Width | 30mm |
| Height | 142mm |
| Power consumption | 110W |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 5 |
| Depth | 99mm |
| Connection | RJ45 |