Industrial module: switch PoE Ethernet; unmanaged; 48÷55VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNP-800AGH
Tootja: ANTAIRA
Tootja tootekood: LNP-800AGH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch PoE Ethernet; unmanaged; 48÷55VDC
| Mounting | for wall mounting, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 48...55V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | metal |
| Series | LNP |
| Width | 26.1mm |
| Height | 144.3mm |
| Power consumption | 25W |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 8 |
| Depth | 94.9mm |
| Connection | RJ45 |