Capacitor: electrolytic; 22000uF; 50VDC; Ø35x103mm; ±20%; 5000h
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
LNR1H223MSE
Tootja: NICHICON
Tootja tootekood: LNR1H223MSE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 22000uF; 50VDC; Ø35x103mm; ±20%; 5000h
| Operating voltage | 50V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | screw |
| Height | 103mm |
| Operating current | 6.1A |
| Diameter | 35mm |
| Capacitance | 22mF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 5000h |