Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 12÷48VDC; RJ45; 5W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNX-0501G-SFP
Tootja: ANTAIRA
Tootja tootekood: LNX-0501G-SFP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 12÷48VDC; RJ45; 5W
| Mounting | for wall mounting, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 12...48V DC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | metal |
| Series | LNX |
| Width | 30mm |
| Height | 142mm |
| Power consumption | 5W |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps, 1Gbps |
| Number of ports | 5 |
| Connectors features | 1x SFP port |
| Depth | 99mm |