Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 12÷48VDC; RJ45; 3W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LNX-500A-T
Tootja: ANTAIRA
Tootja tootekood: LNX-500A-T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 12÷48VDC; RJ45; 3W
| Mounting | for wall mounting, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 12...48V DC |
| Operating temperature | -40...75°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | metal |
| Series | LNX |
| Width | 30mm |
| Height | 140mm |
| Power consumption | 3W |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 5 |
| Depth | 95mm |