Fuse: PTC polymer; 1.85A; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 9.25A
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LP30-185F
Tootja: WAYON
Tootja tootekood: LP30-185F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 1.85A; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 9.25A
| Mounting | THT |
| Maximum current | 40A |
| Current rating | 1.85A |
| Max. voltage | 30V |
| Max resistance | 60mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 3.7A |
| Min. resistance | 30mΩ |