Fuse: PTC polymer; 50mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 250mA
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LP60-005F
Tootja: WAYON
Tootja tootekood: LP60-005F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 50mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 250mA
| Mounting | THT |
| Maximum current | 40A |
| Current rating | 50mA |
| Max. voltage | 60V |
| Max resistance | 11.1Ω |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 100mA |
| Min. resistance | 7.3Ω |
| Switched current, max. | 250mA |