Fuse: PTC polymer; 650mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 3.25A
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LP60-065F
Tootja: WAYON
Tootja tootekood: LP60-065F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 650mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 3.25A
| Mounting | THT |
| Power | 900mW |
| Maximum current | 40A |
| Max. voltage | 60V |
| Max resistance | 480mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 1.3A |
| Min. resistance | 270mΩ |