Fuse: PTC polymer; 750mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 3.75A
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LP60-075F
Tootja: WAYON
Tootja tootekood: LP60-075F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 750mA; Imax: 40A; THT; Iswitch.max: 3.75A
| Mounting | THT |
| Power | 950mW |
| Maximum current | 40A |
| Current rating | 750mA |
| Max. voltage | 60V |
| Max resistance | 400mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 1.5A |
| Min. resistance | 180mΩ |