Sound transducer: piezo alarm; with built-in generator; 15mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LPB3095W1005-TA-12-3.5-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LPB3095W1005-TA-12-3.5-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo alarm; with built-in generator; 15mA
| Operating voltage | 3...20V DC |
| Height | 9.8mm |
| Operating current | 15mA |
| Diameter | 29.8mm |
| Mounting holes pitch | 38.3mm |
| Sound level | 90dB |
| Type of sound transducer | piezo alarm |
| Sound frequency | 3.5kHz |
| Sound transducer features | with built-in generator |
| Kind of sound | continuous |