LPS65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LPS65-1
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: LPS65
Spetsifikatsioon tootele LPS65
| Output current | 2.5A |
| Power | 60W |
| Operating temperature | 0...50°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Maximum output current | 2.5A |
| Output voltage | 24V |
| Efficiency | 70% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |
| Kind of power supply | AC/DC, open |
| Conform to the norm | CE |