Sound transducer: piezo; without built-in generator; -30÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LPT1030AS-HL-05-5.2-10-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LPT1030AS-HL-05-5.2-10-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo; without built-in generator; -30÷85°C
| Operating temperature | -30...85°C |
| Body dimensions | Ø11x3mm |
| Rated voltage | 5V |
| Max. input voltage | 25V |
| Sound level | 75dB |
| Resonant frequency | 5.2kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |