Sound transducer: piezo; without built-in generator; -40÷105°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LPT1109DS-HL-05-4.1-12-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LPT1109DS-HL-05-4.1-12-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo; without built-in generator; -40÷105°C
| Operating temperature | -40...105°C |
| Body dimensions | 11x11x1.7mm |
| Rated voltage | 5V |
| Max. input voltage | 25V |
| Sound level | 70dB |
| Resonant frequency | 4.1kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |