Sound transducer: piezo; without built-in generator; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
LPT1760CS-HS-12-4.0-15-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LPT1760CS-HS-12-4.0-15-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo; without built-in generator; -40÷85°C
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | Ø17.6x6mm |
| Rated voltage | 12V |
| Max. input voltage | 30V |
| Sound level | 80dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |