Sound transducer: piezo; with built-in generator; freson: 4Hz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LPT1770A-TB-05-4.0-15-10.0-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LPT1770A-TB-05-4.0-15-10.0-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo; with built-in generator; freson: 4Hz
| Operating voltage | 5V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 11mm |
| Operating current | 5mA |
| Diameter | 17mm |
| Sound level | 85dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |