Sound transducer: piezo; without built-in generator; -30÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LPT2270AS-HS-12-4.0-19-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LPT2270AS-HS-12-4.0-19-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: piezo; without built-in generator; -30÷85°C
| Operating temperature | -30...85°C |
| Body dimensions | Ø22x7mm |
| Rated voltage | 12V |
| Max. input voltage | 30V |
| Sound level | 95dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | piezo alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |