Enclosure: for remote controller; X: 72mm; Y: 72mm; Z: 56mm; plastic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LPZP1A5
Tootja: LOVATO ELECTRIC
Tootja tootekood: LPZP1A5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 72mm; Y: 72mm; Z: 56mm; plastic
| IP rating | IP66, IP67 |
| Enclosure material | plastic |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Application | control station |
| Dimension Y | 72mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 72mm |
| Dimension Z | 56mm |
| Panel cutout diameter | 22mm |
| Cover colour | yellow |
| Number of holes | 1 |
| Gland thread | M16, PG11 |