Multilayer Inductor, AEC-Q200, 62 nH, 1.9 ohm, 1.1 GHz, 180 mA, 0402 [1005 Metric], LQG15WH_02
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
LQG15WH62NJ02D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQG15WH62NJ02D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Multilayer Inductor, AEC-Q200, 62 nH, 1.9 ohm, 1.1 GHz, 180 mA, 0402 [1005 Metric], LQG15WH_02
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.9Ω |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQG |
| Operating current | 180mA |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 1.1GHz |