High Frequency Inductor, 22 µH, 185 mA, Wirewound, 2.1 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH2MCN220K02L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH2MCN220K02L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 22 µH, 185 mA, Wirewound, 2.1 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 806 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Series | LQH |
| Operating current | 185mA |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 2016 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 30MHz |